• banner5-3
 • Outdoor front service LED screen
 • LED-rental-outdoor-front-service
 • 3.9-rental-led-panel-outdoor-AeroV

Shitje Hot

Panther 500x500mm

Panther 500x500mm

Modular Dizajn bën shpejta Maintenance
IP65 për më të rrepta të lagësht dhe Sandy Kushtet
Në përputhje me EMC-B Class Certifikata
High Contrast Ratio & lartë besueshmëria
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
Super Easy Installation
2-vit garanci

F Series 320x320mm

F Series 320x320mm

thyer Kabineti bën të fortë Weather-provë
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
High Shkëlqim
lartë besueshmëria
2-vit garanci

Rental - Panther 500x500mm

Rental - Panther 500x500mm

EMC-B Class certifikuar
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
High Contrast Ratio & lartë besueshmëria
Aluminum nxjerrje Kabineti me Fast-lock
Light Pesha & Ultra Slim
Super Kuvendit Easy & shpërbërjes
IP65

F Series 250x250mm

F Series 250x250mm

thyer Kabineti Dizajn bën të fortë Weather-provë
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
High Brightness
lartë besueshmëria
Various for Convex, Concave & 90° Combination
2-year Warranty

Pse ne

AeroV është një kompani e ndërtuar me një koncept të thjeshtësisë, si vlera të saj thelbësore. Në bazë të kuptojnë plotësisht kërkesat e komunikimit të klientëve, ne mundësojë klientëve të përjetojnë duke përdorur të thjeshtë të ekraneve LED duke ofruar cilësi të qëndrueshme dhe 7/24 orë pas-shërbim, duke kursyer kohë dhe dhënien e efikasitetit të përsosur të biznesit. Ne të sigurojë mënyrë e thjeshtë për të shoqëruar klientët për të shijuar jetën e thjeshtë me produkte të besueshme.

Ne nuk jemi një e madhe, por një fabrikë rritje të shpejtë përmes ofrimit profesional ODM shërbimit / OEM. Ne jemi të përkushtuar që të jetë një partner besnik duke zbatuar seriozisht me NDA dhe mbajtjen sigurimin e fund të lartë LED ekranet e ekranit të cilat mund të punojnë për 5 vjet. Disa janë shenjat LED bespoke komerciale projektuar së bashku me partnerët tanë, duke përfshirë të dy ekranet e rregullt në formë dhe të parregullta në formë ...

projektet

 • //cdn.goodao.net/aerovtech/Panther-500x500.png

  Panther-500x500mm

  Pixel Pitch: 3.9 / 5.2 / 10.41mm
  Kabineti Size: 500x500mm
  Refresh Rate: ≥3840Hz
  Ndriçimi: ≥5500nits
  Front & Rear Shërbimi
  IP65 / IP65
 • //cdn.goodao.net/aerovtech/250x250-Outdoor-Front-Service.png

  F Series-250x250mm

  Pixel Pitch: 5.95 / 7.8 / 10.41mm
  Kabineti Size: 1000x1000mm
  Refresh Rate: ≥1920Hz
  Ndriçimi: ≥6000nits
  Front & Rear Shërbimi
  IP65 / IP54
 • //cdn.goodao.net/aerovtech/Rental-Panther.png

  Panther Rental

  Pixel Pitch: 3.9 / 5.2 / 10.41mm
  Kabineti Size: 500x500mm
  Refresh Rate: ≥3840Hz
  Ndriçimi: ≥5500nits
  Front & Rear Shërbimi
  IP65 / IP65
 • //cdn.goodao.net/aerovtech/Goldfish-AVIF-Series.png

  Goldfish-1000x250mm

  Pixel Pitch: 1.95/2.6/3.91mm
  Cabinet Size: 1000x250mm
  Refresh Rate: ≥3840Hz
  Brightness: ≥600nits
  Magnetic Front Service
  IP20/IP20