China F Seria 320x320mm Prodhues dhe Furnizues | AeroV

F Series 320x320mm

Features:

thyer Kabineti bën të fortë Weather-provë
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
High Shkëlqim
lartë besueshmëria
2-vit garanci


Specifikim

Moduli 320x320mm është konkurrues për t'u mbledhur në standarde kabinet 960x960mm për ata që duan për të fituar tenderin nga konkurrentët e tjerë mbi të njëjtat parametra fizike. Si gjë e vërtetë, çdo modul është afër për të 1.45kg me ABS + plastike PC lëndëve të para zjarri-retardant. Shërbimi Front bën shenjën vënë për të përdorur për më shumë vende, veçanërisht për mur-rritje Signage natyrë.

320x320-natyrë-shenjë

Parametrat teknike

pixel Pitch 6.667mm 8mm 10mm
Rezoluta Module 48 cm 48 40 cm 40 32 cm 32
Module Size / Pesha 320mmx320mm / 1.45kg
Rezoluta Kabineti 144 x 144 120 x 120 96 cm 96
Kabineti Size 960mmx960mm
pixel Konfigurimi SMD2727 SMD3535 SMD3535
Kendveshtrim 110 ° (H) / 110 ° (V)
shkëlqim ≥6000 thërija
Scale grey 65536 nivele për ngjyrë
scan Mode  1/6  1/4  1/4
Refresh Rate ≥1920Hz
Min. Duke parë Distance 7m 8m 10m
GW 40 kg / sqr.meter me Al. kabinet
Fuqia Input (max./avg.) 600/240 watts per sqr.meter
mirëmbajtje para dhe të shërbimit të pasme
IP Rating (para / mbrapa) IP65 / IP54

 

Mirëmbajtja Front

320x320

Të ndryshme të programeve
shenjat Wall -rritje LED
Shtylla LED shenja
shenja Embedded LED
Monument LED shenja
këmbë ure LED shenja

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Related Products