China Panther 500x500mm Prodhues dhe Furnizues | AeroV

Panther 500x500mm

Features:

Modular Dizajn bën shpejta Maintenance
IP65 për më të rrepta të lagësht dhe Sandy Kushtet
Në përputhje me EMC-B Class Certifikata
High Contrast Ratio & lartë besueshmëria
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
Super Easy Installation
2-vit garanci


Specifikim

Aplikacion

Panther është projektuar posaçërisht për ato shenja me cilësi të lartë në natyrë LED të nevojshme për të punuar në kushte të rrepta në det për t'i bërë ballë lagështia rëndë dhe kripësi. IP65 për të dy anën e përparme dhe e pasme nuk është më një koncept, por ka qenë provuar të jetë e vërtetë dhe e qëndrueshme. Në ditët e sotme, ekran natyrë fikse udhëhequr ka ndryshuar dhe instalimin super i lehtë me një kosto më të ulët të mirëmbajtjes është një art i teknologjisë ne jemi gjithmonë duke u fokusuar në dhe të përkushtuar për të kontribuar në modular zgjidhje ekran LED.

Panther-500x500-natyrë-modular udhëhequr nga-ekran ekran

 

Parametrat teknike

 

pixel Pitch 3.9mm 5.21mm 10.41mm
Module / Kabineti Size 500mmx500mm
Trashësia 78mm
Rezoluta Kabineti 128 x 128 96 cm 96 48 cm 48
pixel Konfigurimi SMD1921 SMD1921 SMD2727
Kendveshtrim 110 ° (H) / 110 ° (V)
shkëlqim ≥5500 nits
Scale grey 65536 nivele për ngjyrë
scan Mode  1/8  1/8  1/4
Refresh Rate ≥1920Hz
Min. Duke parë Distance 4m 5m 10m
NW 4.8kg / kabineti, 26 kg / sqr.meter me Al. kornizë
Fuqia Input (max./avg.) 600/240 watts per sqr.meter
mirëmbajtje para dhe të shërbimit të pasme
IP Rating IP65 kushtet e detit të ashpra

 

Mirëmbajtja Front

 

Front-shërbim-për-Panther

 

Mirëmbajtja rear

rear-shërbim-natyrë udhëhequr nga-shenjë

 

Aluminm jashtëm Simple Frame

Kjo Al thjeshtë. kornizë është në gjendje për të bërë me veten dhe ne mund të sigurojmë vizatimet 2D për referencë tuaj. Gjithashtu, ju mund të blejnë nga ne direkt. Normalisht, ka 1mx1m (4.5kg / pc) dhe 0.5mx0.5m (1.5kg / pc) për opsion. Kjo varet nga të projektit të detajuar dhe kërkesat e instalimit. Disa konsumatorë do të preferonte më e madhe një për të lehtësuar një instalim të lehtë dhe të shpejtë, kështu 1mx1m do të jetë një alternativë e keqe.

Outdoor-Panther-screen

YouTube Video tregon se si për të bërë Front Mirëmbajtja ndodhë ↓

Rear Maintenance ↓

 


 • Previous:
 • Next:

 • Aplikimi Panther është shumë fleksibël dhe të ndryshme në ato vende ku ka pak hapësirë ​​instalimi majtas ose asnjë derë mbrapa për mirëmbajtjen dhe ngarkim / mbështetëse aftësi është e kufizuar. Atëherë Panther do të ndihmojë në masë të madhe zgjidhjen e problemeve të shkaktuara nga kostoja e punës, kosto të mirëmbajtjes dhe instalimit kosto të shtrenjtë. Në vend të kësaj, kornizë të thjeshtë çeliku do të kenë panelin e montuar mbi mur betoni direkt, pa kornizë tradicionale mbyllur dhe të thyer.

  Outdoor Mobile Truck Regjistrohu

   

  Mobile-kamion-LED-shenjë

   
   

  Wall-montim Reklamim Sign

   

  Wall-rritje-natyrë-shenjë

   

  90 ° Combination Building Regjistrohu

   

  90-shkallë-natyrë udhëhequr nga-shenjë

   

  tabele ose Roadside LED Billboard

  Roadside LED Billboard
   

 • Previous:
 • Next:
 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Related Products