China Rental - Panther 500x500mm Prodhues dhe Furnizues | AeroV

Rental - Panther 500x500mm

Features:

EMC-B Class certifikuar
përpara ose prapa Shërbyeshmëria
High Contrast Ratio & lartë besueshmëria
Aluminum nxjerrje Kabineti me Fast-lock
Light Pesha & Ultra Slim
Super Kuvendit Easy & shpërbërjes
IP65


Specifikim

Aplikacion

Panther Rental Regjistrohu

• Nuk Noise • Kontrasti i lartë
• Konsumi i ulët të energjisë • shkëlqim të lartë
• Low Ndotja Dritë • High Refresh Rate

 

Parametrat teknike

pixel Pitch 3.9mm 5.21mm 7.8mm 10.41mm
Module / Kabineti Size 500mmx500mm
Kabineti Material Aluminum nxjerrje Kabineti
Trashësia 78mm
Rezoluta Kabineti 128 x 128 96 cm 96 64 cm 64 48 cm 48
pixel Konfigurimi SMD1921 SMD1921 SMD2727 SMD2727
Kendveshtrim 110 ° (H) / 110 ° (V)
shkëlqim 5500 thërija
Scale grey 65536 nivele për ngjyrë
scan Mode  1/8  1/8  1/4  1/4
Refresh Rate 1920Hz
Min. Duke parë Distance 4m 5m 8m 10m
NW 7.5 kg / kabineti
Fuqia Input (max./avg.) 600/240 watts per sqr.meter
mirëmbajtje para dhe të shërbimit të pasme
IP Rating (para / mbrapa) IP65 / IP65

 

7 përfitime IN 1

Provuar për të ndihmuar
- Kurseni kohë
- të kursyer hapësirë
- Save Punës Kosto
- Save Transportation Kosto
- Ulja Koston e mirëmbajtjes
- të rritur të ardhurat Lizingut
- të krijuar efektin Amazing Visual

Panther-qira-udhëhequr-panel

YouTube Video tregon se sa shpejt për të bërë Front Shërbimit të ndodhë ↓


 • Previous:
 • Next:

 • Të ndryshme të programeve

  Ngjarje

  Muzikë Shows

  Road Speach / Zgjedhor

  jetojnë Broadcasting

  Mobile Trailer Advertisement

  argëtim

  AeroV-Outdoor-3.9-Rental-Sign


 • Previous:
 • Next:
 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne